В рамках програми Erasmus+ до нас завітала гостя з університету Малаги

В рамках програми Erasmus+ до нас завітала гостя з Університету Малаги, що в Іспанії – Lucía Aragüez Valenzuela та  поділилась своїм досвідом щодо «Використання технологій як метод освітньої інновації».

Лектор у доступний спосіб донесла до викладачів факультету соціології і права інформацію про інтерактивне навчання, застосування ігор, обговорили ризики, важливість застосування дебатів, роботи в парах, а також розповіла про цікаві платформи для дистанційного навчання а також поділитись власним досвідом навчального року онлайн.

Після закінчення лекції відбулося активне обговорення результатів проведення лекції та обмін досвідом!

Нагадуємо, що завтра, 10.06. відбудуться лекції у Zoom для студентів.Графік проведення лекцій Lucía Aragüez Valenzuela:ЧЕТВЕР, 10 червня:10:25 – 12:00Лекція для студентів спеціальності «Право»: The future of work in the digitalized world (with special reference to the digital rights of workers and the power of corporate control).Лекція у ZOOMІдентифікатор конференції: 876 721 9514Код доступу: fsp1212:20 – 13:55 Лекція для студентів спеціальності «Право»: Working time registration and biometric systems in line with European and national standardsЛекція у ZOOMІдентифікатор конференції: 876 721 9514Код доступу: fsp12Запрошуємо!