Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів – вебінар за участю викладачів Кафедри

У вівторок, 30 листопада, відбувся онлайн-вебінар Американських Рад з міжнародної освіти, що впроваджують проєкт “Ініціатива академічної доброчесності та якості освіти” на тему: “Публікація статей у хижацьких виданнях: наслідки для дослідників та університетів”.

У вебінарі взяли участь більше 200 науковців, серед яких представники нашої Кафедри. Під час вебінару слухачі ознайомимося із поняттям «хижацькі видання» та які наслідки публікація у них несе для дослідників. Спікерка вебінару Діна Вьорткіна розповіла про практики, які можна використовувати, щоб забезпечити прозорість й ефективність перевірки наукових статей співробітників. Учасники вебінару отримали доступ до онлайн-ресурсів, які можуть використовувати для детального аналізу хижацьких видань та підвищення рівня обізнаності серед науковців, адміністраторів та студентів.