Меморандум про співпрацю між КПІ ім.Ігоря Сікорського та Асоціацією приватних виконавців України

22 вересня, у минулу середу, відбулось підписання меморандуму про співпрацю між КПІ ім.Ігоря Сікорського та Асоціацією приватних виконавців України.

У зустрічі взяли участь декан нашого факультету – Яна Юріївна Цимбаленко та в.о. завідувача Кафедри Світлана Іванівна Бевз.

Будучи зацікавленими в ефективній взаємодії у процесі реалізації освітніх програм різних рівнів вищої освіти за спеціальністю 081 Право, було проведено спільну зустріч, в рамках якої підписано відповідний Меморандум про партнерство та співпрацю.

Представник Асоціації приватних виконавців принагідно зазначив про необхідність поглибленого вивчення студентами порядку виконання судових рішень як основоположну засаду сталого розвитку демократичної держави.

Проведення науково-освітніх заходів, підвищення кваліфікації, спільна розробка науково-методичних матеріалів та +1 база проходження виробничої практики для наших студентів!