Працевлаштування

Життєво важливою проблемою для будь-якого студента, а тим більше випускника, є пошук можливостей застосування власних знань і вмінь на практиці. Знайти роботу для людини, яка ще не має диплома або тільки-но закінчила університет, навіть за умови престижності здобутої освіти інколи буває нелегко. У процесі пошуку роботи безробітна молодь стикається з певними психологічними труднощами. Більша частина роботодавців орієнтована на пошук фахівців з достатнім досвідом професійної діяльності і не дуже переймається проблемами адаптації молодих спеціалістів.

Загальний перелік професій, за якими можуть працювати студенти після отримання вищої освіти зі спеціальності «Право»:

  • адвокат
  • нотаріус
  • суддя
  • прокурор
  • юрисконсульт
  • приватний або державний виконавець
  • арбітражний керуючий

Саме з метою надання допомоги студентам і випускникам у плануванні їх професійної кар’єри, створення умов для ефективної реалізації права студентів і випускників на працю, студенти кафедри  інформаційного, господарського та адміністративного права ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського проходять виробничу та переддипломну практику відповідно до укладених факультетом договорів в судах, юридичних компаніях, органах юстиції, нотаріусів, адвокатів.

Проходження практики студентами забезпечує широкі можливості для здобуття практичних навичок, необхідних для початку самостійної професійної кар’єри.

Так наприклад, випускники 2019 року випуску працюють в Міністерстві юстиції, Українському союзі промисловців та підприємців, юрисконсультом у банку  ПАТ «Банк Юнісон» та помічником адвоката в адвокатському бюро .

Випускники 2020 року випуску, обрали початком  своєї юридичної кар’єри роботу юрисконсульта у ТОВ «Укр АСЦ», ТОВ «Укрсвітлосервіс», ДП Державний академічний оркестр а також удосконалюють здобуті знання працюючи помічником приватного виконавця, спеціалістом у Фонді державного майна та, навіть, у Верховній раді України.

Також, одна з  випускниць  інститут, вирішила продовжувати навчання та є аспіранткою КПІ Публічне управління та адміністрування.

Випускники 2021 року, незважаючи на локдаун  та в умовах збільшення кількості фірм, співробітники яких переходять на дистанційну роботу,  успішно працевлаштовані та працюють помічниками адвокатів у адвоката Риженко О.С, помічником адвоката в   Адвокатському бюро “Садовська і партнери” та Адвокатському об’єднанні  “Юридична компанія “Діктум” та застосовують  отримані знання і вміння зареєструвавшись,  як   фізична особа підприємець.  

Кафедра тісно співпрацює з провідними юридичними компаніями та органами державної влади, що значно розширює можливості студентів із проходження практики та працевлаштування.

Така співпраця передбачає проведення зустрічей випускників університету з потенційними роботодавцями, що дає можливість забезпечити випускників гідним першим робочим місцем з можливістю реалізації набутих знань і адаптації їх до практичної діяльності.

Важливим моментом під час підготовки студентів до трудової діяльності є сподівання роботодавця. Наші уявлення про «ідеального кандидата» чи «ідеального роботодавця» , якими б правильними вони не були, повсякчасно змінюються. А тому взаємодія  з роботодавцем, дослідження тенденцій мінливого ринку, коригування спільних зусиль із підготовки студента є основним складовим роботи кафедри.

Саме з цією метою, факультет університету підтримує тісні зв’язки з  державними організаціями та компаніями різних форм власності. Така співпраця передбачає проведення зустрічей випускників університету з потенційними роботодавцями, що дає можливість забезпечити випускників гідним першим робочим місцем з можливістю реалізації набутих знань і адаптації їх до практичної діяльності.

З цією метою  представники державних організацій та практикуючі юристи, адвокати та судді  запрошуються для читання лекцій, проведення презентацій, майстер-класів та круглих столів на базі  кафедри.

На кафедрі укладені договори про співпрацю з такими підприємствами: Адвокатське бюро «Ганни Шерстюк».

Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського

Центр розвитку кар’єри КПІ ім. Ігоря Сікорського був створений в 2003 році, є структурним підрозділом університету і входить до складу Департаменту навчально-виховної роботи.

Діяльність Центру направлена на розвиток ділових та партнерських зв’язків між КПІ ім. Ігоря Сікорського та компаніями-працедавцями, здійснення комплексної підтримки в побудові кар’єри здобувачами вищої освіти та випускниками.

Місія Центру: підвищити конкурентоздатність здобувачів вищої освіти та випускників КПІ ім. Ігоря Сікорського на ринку праці, сприяння їх успішному професійному старту та самореалізації.

Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM