Наукові заходи

Кафедра ІГАП ФСП Київського політеху спільно з Факультетом адміністрування та соціальних наук Варшавського технічного університету запрошують до участі у Міжнародній науково-практичній конференції “Правове забезпечення економіки в умовах цифровізації” 16 травня 2024 року.

📲Деталі стосовно заходу, а також – як долучитись до роботи конференції, за посиланням: https://kigap.kpi.ua/2024/03/29/mizhnarodna-naukovo-praktychna-konferentsiya-pravove-zabezpechennya-ekonomiky-v-umovah-tsyfrovizatsiyi-zaproshuyemo-do-uchasti/

01 червня 2023 відбулось секційне засідання “Европеїзація та діджиталізація правової науки в умовах сучасних викликів та загроз” Міжнародної науково-практичної конференції “Євроінтеграційний процес України в умовах воєнного стану”, підсумки – доступні тут.

10 травня 2023 в онлайн форматі відбувся круглий стіл, організований КІГАП, на тему: «ПРОБЛЕМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА СВІТОВОЇ БЕЗПЕКИ: ПРАВОВІ ВЕКТОРИ». Деталі – за посиланням.

За результатами роботи круглого столу публікуємо збірник матеріалів доповідей учасників конференції, де висвітлено правові аспекти підтримки європейської та світової безпеки в умовах цифровізації та розвитку економіки і забезпечення прав людини в умовах протидії злочинності та кризовим явищам у сучасному суспільстві.

За результатами роботи ХI Міжнародної науково-практичної конференції «Правове регулювання суспільних відносин в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови з метою забезпечення сталого розвитку» публікуємо збірник матеріалів доповідей учасників конференції: 

🎓Запрошуємо взяти участь у роботі ХI Міжнародної науково-практичної конференції «Правове регулювання суспільних відносин в умовах воєнного стану та післявоєнної відбудови з метою забезпечення сталого розвитку»

 ⏰09 грудня 2022 року, онлайн, на базі КІГАП ФСП КПІ ім. Ігоря Сікорського

📲Тематичні напрямки, вимоги до оформлення тез та інші деталі – в інформаційному листі.

📫Дедлайн реєстрації nа подачі тез: 30 листопада

29 вересня відбувся науковий семінар на тему «Економіка результату: цифрові та правові трансформації».

Лектор: д.ю.н., професор КІГАП, керівник Науково-дослідного центру цифрових трансформацій і права ДНУ «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» Олександр Баранов.

Ми щиро дякуємо усім, хто долучився, за плідну роботу та цікаві дискусії і – окремо, безсумнівно – Олександру Андрійовичу за розкриття актуальної теми і за те, що після семінару, дійсно лишилось над чим поміркувати…

21 вересня відбувся методичний семінар на тему: “Інноваційні методи та технології викладання у сучасній системі вищої освіти”

📫Про класичні та інноваційні методи навчання, топ-10 актуальних навичок у 2025 році за даними Всесвітнього економічного форуму, піраміду навчання Едгара Дейла, криву забування Г.Еббінгауса та break activities мали нагоду подискутувати сьогодні викладачі ФСП. Дякуємо щиро усім, хто долучився, до нових зустрічей!

2021/2022 н.р.

Запрошуємо взяти участь у роботі Круглого столу «Правові засоби протидії злочинам проти основ національної безпеки в умовах військової агресії»!

Круглий стіл відбудеться 26 травня о 14:00. До участі запрошуються науковці України та зарубіжжя, викладачі, практики, аспіранти, магістранти та студенти.

Участь безкоштовна!

Дедлайн подачі тез: 21 травня

Деталі – у інформаційному листі.

Важливою подією для Кафедри є щорічне проведення науково-практичної конференції «Правове регулювання суспільних відносин в умовах сталого розвитку», в якій беруть участь вчені, юристи-практики, здобувачи вищої освіти з Національного технічного університету України «КПІ ім. І. Сікорського», Державного вищого навчального закладу «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана», Київського національного торговельно-економічного університету, Національного авіаційного університету, Інституту держави і права ім. В.М. Корецького НАН України, Національного транспортного університету  та ін. За результатами конференції видається збірник в електронному форматі.

Анонси та матеріали всіх конференцій  розмішуються на сайті  http://lawconf.kpi.ua

Кожен рік Кафедра організовує проведення наукових заходів, які присвячені актуальним питанням адміністративного та господарського,  трудового та інформаційного права.

Кожен рік Кафедра організовує проведення наукових заходів, які присвячені актуальним питанням адміністративного та господарського,  трудового та інформаційного права.

17 квітня 2021 року на базі кафедри відбувся міжвузівський круглий стіл на тему: «Адміністративне право України: проблеми теорії і практики».

Учасники заходу виступили з підготовленими тезисами. Відбулася активна дискусія щодо проблем визначення предмету адміністративного права, проблем теорії адміністративного права та діяльності суб’єктів публічної адміністрації у визначених сферах публічного адміністрування

28 квітня 2021 року на базі кафедри відбувся міжвузівський круглий стіл на тему: “Актуальні питання трудового права та права соціального забезпечення”

Кафедра господарського та адміністративного права спільно з гуртком наукового спрямування “Трудове право та право соціального забезпечення”  Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського» провела круглий стіл  “Актуальні питання трудового права та права соціального забезпечення.

Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM