Зустріч студентів-правників із суддею ЄСПЛ

🔶JustGroup спільно з Факультетом правничих наук Національного університету «Києво-Могилянська академія» започаткувала діалогову платформу для студентів, де вони зможуть відверто поговорити з практиками про юстицію та роль правника в ній.

👩‍⚖️Спікеркою першої події стала Олександра Яновська — суддя Касаційного кримінального суду у складі Верховного Суду, д.ю.н., професорка, ad hoc суддя від України у Європейському суді з прав людини.

⚖️Третьокурсники мали чудову нагоду поглибити свої знання щодо Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод та діяльності Європейського суду з прав людини.

📙Відвідування таких зустрічей студентами є чудовим інструментом, зокрема задля ефективнішого вивчення навчальної дисципліни «Практика ЄСПЛ».