«Восьмі харківські кримінально-правові читання»: успішна участь студентки В.Стадник та Мисливого В.А.

📚26 квітня 2024 року у Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого відбулась Міжнародна наукова студентська конференція «Восьмі харківські кримінально-правові читання», в якій взяли участь 34 студенти і курсанти з 15 провідних університетів України.

⚖️За рішенням організаційного комітету авторам найбільш актуальних тем доповідей з питань науки та практики кримінального права, тенденцій та перспектив їх розвитку була надана можливість публічного виступу на конференції. До їх числа увійшла й студентка 3 курсу ФСП Вікторія Стадник з доповіддю на таку актуальну тему сьогодення «Проблеми кримінальної відповідальності за рейдерство».