День відкритих дверей ФСП 2024

🔍 Прийшов час ближче познайомитися з нашим факультетом соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського!

🗓 15.06.2024 (субота) о 12:00

📍Науково-технічна бібліотека КПІ ім. Ігоря Сікорського (перший поверх)

У приміщенні наявне нове та сучасне укриття

🔵 Попередня реєстрація на День відкритих дверей ФСП: https://bit.ly/fspkpiua-vstup-google-form

Нам також краще розуміти щодо орієнтовної кількості людей на заході.

У програмі:

📌 Вітальне слово

📌 Інформація про факультет і КПІ ім. Ігоря Сікорського (які є спеціальності, кафедри, можливості для академічної мобільності, гуртки тощо)

📌 Інформація щодо вступу у 2024 році (особливості вступної кампанії, умови вступу на факультет, вартість навчання, відповіді на найрозповсюдженіші питання тощо)

📌 Інформація щодо студентського життя та можливостей для студентів (про студентське самоврядування, студентські заходи та активності тощо)

📌 Презентація спеціальностей та спілкування з представниками кафедр (які дисципліни викладаються, ким можна працювати, де проходить практика, сертифікатні програми тощо)

Ви можете переглянути як було чудово на Дні відкритих дверей ФСП у Бібліотеці КПІ минулого року

Ми чекаємо та цінуємо кожного з вас!