Представники кафедри взяли участь в освітньому заході у Польщі

Завідувач кафедри Бевз Світлана Іванівна, аспірантка Самчинська Оксана та студентка Холод Марія-Валерія успішно відвідали міжнародний освітній захід – Summer School “On the Rule of Law”, що відбувся з 29.08.2024 по 04.09.2024 у м. Сопот (Республіка Польща).

Протягом тижня наші представники брали активну участь у лекторіях та дискусійних панелях, присвячених змісту ст.2 Договору про заснування Європейської Спільноти (TEU). Захід об’єднав студентів, науковців та викладачів з різних країн, що дало можливість обмінятись досвідом і знайти нові точки дотику для міжнародної співпраці.

Участь у таких заходах є важливим кроком у розвитку міжнародних контактів та підвищенні рівня наукових досліджень кафедри.