Початок виробничої практики у студентів-магістрів

2 вересня студенти другого курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти групи СП-32мп та СП-з32мп розпочали Виробничу практичну підготовку , яка триватиме по 22 грудня 2024 р.

Під керівництвом декана факультету Акімової Олени Андріївни та завідувача кафедри Бевз Світлани Іванівни, з метою забезпечення студентів базами практики, діяльність яких відповідає Освітньо-професійній програмі «Господарське та адміністративне право і процес», програмі Виробничої практики та побажанням студентів, факультетом були укладені договори про практику здобувачів вищої освіти (за типовою формою КПІ ім. Ігоря Сікорського) з наступними базами практики:

– Міністерство цифрової трансформації України (м. Київ),

– Державна судова адміністрація України (м. Київ),

– Господарський суд Київської області (м. Київ),

– Територіальне управління БЕБ у м. Києві (м. Київ),

– Адвокатське об’єднання «Barristers» (м. Київ),

– Адвокатське об’єднання «Юридична компанія «ДІКТУМ» (м. Київ),

– Адвокатське об’єднання «Адвокатське та ріелторське об’єднання України (АРОУ)» (м. Київ).