Студенти КІГАП взяли участь у першому етапі змагань Moot Court!

11 жовтня студенти 1 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти ОПП “Господарське та адміністративне право і процес”  Анастасія Кісіль, Владислав Новицький, Анастасія Головіна, Олександр Лешків взяли участь у першому етапі змагань Moot Court з питань господарського права, організатором якого виступає Юридична компанія ЮК «АРМАДА». У числі учасників були команди, як провідних ЗВО України, так і команди працівників ЮК “АРМАДА”, загалом 12 команд.
Команда КПІ “Об’єднані законом” показала високий рівень знань та вийшла у півфінал, який відбудеться у листопаді 2024 року.
Щиро вітаємо наших студентів із чудовим результатом та бажаємо успіхів у подальшому етапі!

P.S. а наші викладачі – к.ю.н. Вікторія Сидоренко та к.ю.н. Олександр Дяковський – наставники команди КПІ ім.Ігоря Сікорського – спробували себе в ролі суддів інших команд:)