ОПП Господарське та адміністративне право і процес – другий (магістерський) рівень

Бажаєте бути причетними до якісних змін у вищій освіті України та позитивно вплинути на формування майбутніх юристів? Беріть участь у громадському обговоренні освітньо-професійної програми, надавайте обгрунтовані пропозиції і ми їх розглянемо для подальшого врахування в ОПП.

ДЕДЛАЙН: 30 березня 2024

КОНТАКТИ ДЛЯ НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:
Доктор юридичних наук, професор, завідувач Кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права та гарант освітньо-професійної програми “Господарське та адміністративне право і процес” – Світлана Іванівна Бевз, ел.пошта: bevz.kpi@gmail.com

Проєкт освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти “Господарське та адміністративне право і процес” для здобувачів вищої освіти 2023 року набору

Дедлайн: 30 жовтня 2023

КОНТАКТИ ДЛЯ НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:
Доктор юридичних наук, професор, завідувач Кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права та гарант освітньо-професійної програми “Господарське та адміністративне право і процес” – Бевз С.І. bevz.kpi@gmail.com

Для здобувачів 2022 року (оновлено за Стандартом від 20.07.2022)

В рамках громадського обговорення протягом серпня 2022 року провели ряд онлайн зустрічей для обговорення змін до ОПП “Господарське та адміністративне право і процес” у відповідності до оновленого стандарту.

Години плідних дискусій позаду і ми щиро дякуємо кожному, хто долучився!

Як це було, а також оновлена версія освітньо-професійної програми для здобувачів вищої освіти 2022 року набору – доступна за посиланням.

Згідно з Наказом МОН №643 від 20.07.2022 року, затверджено новий стандарт вищої освіти зі спеціальності 081 Право для другого (магістерського) рівня вищої освіти, який вводиться в дію з 2022/2023 навчального року.

Тому запрошуємо усіх зацікавлених до вдосконалення та внесення змін до освітньо-професійної програми “Господарське та адміністративне право і процес” для здобувачів вищої освіти 2022 року набору у відповідності до нового стандарту.

Дедлайн: 28 серпня 2022

КОНТАКТИ ДЛЯ НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:
Доктор юридичних наук, професор, завідувач Кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права Бевз С.І. bevzsvetlana@ukr.net

Проєкт освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти “Господарське та адміністративне право і процес” для здобувачів вищої освіти 2022 року набору (стандарт від 20.07.2022)

Для здобувачів 2022 року набору

Дякуємо щиро усім, хто долучився! Систематизувавши конструктивні пропозиції правників та студентства, Вченою радою КПІ ім.Ігоря Сікорського затверджено освітньо-професійну програму “Господарське та адміністративне право і процес” для здобувачів вищої освіти 2022 року набору.

Ознайомитись з фінальною версією освітньо-професійної програми можна за посиланням.

Запрошуємо правничу спільноту долучитись до обговорення проєкту освітньо-професійної програми “Господарське та адміністративне право і процес” для здобувачів вищої освіти 2022 року набору.

ДЕДЛАЙН: 10 жовтня 2021 року

КОНТАКТИ ДЛЯ НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:
Доктор юридичних наук, доцент, в.о.завідувача Кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права Бевз С.І. bevzsvetlana@ukr.net

Проєкт освітньо-професійної програми другого (магістерського) рівня вищої освіти “Господарське та адміністративне право і процес” для здобувачів вищої освіти 2022 року набору

Відбулися відкриті обговорення проєкту тарифу на послуги постачальника  універсальних послуг » ТОВ "Черкасиенергозбут"

Для здобувачів 2021 року набору

Громадське обговорення завершено, освітньо-професійну програму для здобувачів 2021 року набору – ухвалено! Детальніше про відгуки та рецензії, які нам надійшли і які ми продовжуємо отримувати для врахування у 2022 році, а також затверджена освітньо-професійна програма – доступні тут.

Проєкт ОПП другого (магістерського) рівня для здобувачів вищої освіти 2021 року набору

Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM