Знайомство! СП-11

Студенти групи СП-11 вирішили познайомитись з родиною ФСП! І – ми вважаємо – це просто чудово…

“…Представляємо наших першокурсників – дисциплінованих, старанних, допитливих та креативних студентів групи СП-11. Група об’єднала перспективних молодих людей зі всієї України – з Києва, Київської, Чернігівської, Рівненської, Херсонської, Волинської, Кіровоградської, Закарпатської, Вінницької, Сумської, Одеської областей та Автономної Республіки Крим.

Серед студентів групи є шість випускників шкіл, які нагороджені золотою медаллю та одна випускниця, яка завершила навчання в школі зі срібною медаллю.Куратором групи СП-11 є старший викладач Ірина Вікторівна Солончук. Обов’язки студентського куратора успішно виконує Дмитро Афанасьєв.

Бажаємо студентам досягти своєї мети в оволодінні спеціальністю “081 Право” та запам’ятати роки навчання у КПІ ім. Ігоря Сікорського як цікаві, яскраві та насичені!..”

Долучайтесь! Розкажіть нам про свою групу і ми з радістю опублікуємо вашу розповідь.