«Legal English for Law Students»: безкоштовна юридична англійська для наших студентів

🎓За результатами участі завідувача Кафедри, д.ю.н. Бевз С.І., викладачів Подоляк С.А., Кудерської І.О., Куляші М.В у серії міжнародних онлайн воркшопів “Global Legal Skills Virtual Workshop Series”, проведених за підтримки USAID “Справедливість для всіх”, наші студенти долучились до двох англомовних курсів:

📚«Legal English for Law Students».

Лектори:

👩‍🏫 фахівець з юридичної англійської мови Кейті Бек з Школи права Індіанського університету ім. Роберта Маккіні, штат Індіана, США

👨‍💻 фахівець з юридичної англійської мови Стефан Хоровіц з Джорджтаунського університету, м. Вашингтон, США

📌 Курси триватимуть з 6 жовтня по 8 грудня 2022 року на базі юридичного факультету Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича.

❤️ Щиро вдячні, сподіваємось на подальшу співпрацю та спільні заходи.