15 квітня щороку відзначається Міжнародний день екологічних знань

🌿 Цей день  було засновано у 1992 році, коли на Конференції ООН в Ріо-де-Жанейро  було наголошено на важливості екологічної освіти громадян всіх країн. В Україні за ініціативи громадських природоохоронних організацій цей День відзначається з 1996р.

🟢Основним завданням цього Дня є популяризація екологічних знань, формування екологічної культури населення, надання інформації про стан екологічної безпеки та навколишнього середовища, виховання у дітей і дорослих екологічного мислення.

📍Так, з метою підвищення рівня еколого-правової свідомості студентів, розвитку їх екологічної та правової  культури продовжує свою роботу гурток «Земельного та екологічного права».

18 квітня 2024 р. відбудеться чергове онлайн-засідання гуртку за темою “Державний екологічний контроль як пріоритетний напрям державної екологічної політики та євроінтеграції України”. Запрошуються всі бажаючі.

📲За інформацією звертатись до керівника гуртка Липницької Євгенії Олександрівни lip.evgeniya2022@gmail.com