Так, зокрема, Євген Дмитрович за минулий тиждень відвідав ряд вебінарів, серед яких:
- 18.03.2022 відбувся вебінар по документуванню наслідків воєнних злочинів для випускників УГСПЛ. Модератор вебінару Микола Кіккас поділився інформацією про правила документування наслідків воєнних злочинів з метою подальшого використання такої інформації в юридичних процесах. Учасники вебінару обмінялися думками щодо організації такої діяльності. Презентація буде направлена учасникам і може використовуватися в навчальному процесі.
- 19.03.2022 відбувся вебінар на тему “Застосування міжнародного права для випускників УГСПЛ” в якому взяли участь представники Регіонального центру прав людини, Фундації DEJU та понад 30 адвокатів та інших юристів. Модератор вебінару директор інституту міжнародних відносин Юрій Усманов ознайомив учасників з можливостями вирішення питань, що пов’язані з захистом прав людини, порушених воєнною агресією. Організатори відповіли на численні запитання учасників.
- 20.03 відбулася лекція організована Малою академією наук України на тему “Інформаційна гігієна під час війни”. У заході взяли участь більше як 250 представників освітніх та наукових установ різних регіонів України. Лектор Кириченко Дарья поділилася цікавою і корисною інформацією, яка може використовуватися в організації навчального процесу.
- 22.03 відбувся вебінар по темі “Прикладна наукометрія”. Модератор вебінару Ірина Тихонкова розповіла про порядок визначення наукової активності науковці з використанням наукометричних баз даних.
- 22.03 відбувся вебінар, до якого приєдналося близько 900 осіб з усіх куточків України. Вікторія Поліщук – Голова Комітету з трудового права НААУ дуже професійно поінформувала про взаємовідносини роботодавців з працівниками в умовах воєнного стану. Слухачі отримали кваліфіковані відповіді на запитання.
- 22.03. відбувся вебінар на тему “Тимчасовий захист & біженство у зв’язку з російсько-українською війною. Модератор вебінару Ірина Шумська ознайомила слухачів з питаннями, які на сьогодні є надзвичайно актуальними для України та її громадян. Надана інформація про набуття статусу особи, яка потребує захисту та біженця. Відповіді на запитання були грунтовними та зрозумілими.
24.03 відбувся вебінар організований компанією Clarivane на якому висвітлено питання пошуку публікацій за ключовими словами, вибір видань, в яких зустрічається більше публікацій за темою, яка цікавить науковця. В вебінарі взяли участь близько 400 учасників з різних регіонів України.
За можливості – приєднуйтесь!