Сьогодні відбувся круглий стіл: «ПРОБЛЕМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА СВІТОВОЇ БЕЗПЕКИ: ПРАВОВІ ВЕКТОРИ»

⚖️Сьогодні в онлайн форматі відбувся круглий стіл, організований КІГАП, на тему: «ПРОБЛЕМИ ЄВРОПЕЙСЬКОЇ ТА СВІТОВОЇ БЕЗПЕКИ: ПРАВОВІ ВЕКТОРИ».

🔹Учасниками круглого столу стали як науково-педагогічні працівники та студенти-правники ФСП, так і провідні науковці інших університетів.

🔹Так, Баранов Олександр Андрійович, д.ю.н., професор, керівник Наукового центру цифрової трансформації та права, Державної наукової установи «Інститут інформації, безпеки і права Національної академії правових наук України» представив доповідь на тему: “КОНЦЕПТУАЛЬНІ ЗАСАДИ ТРАНСФОРМАЦІЇ ПРАВОВИХ СИСТЕМ В УМОВАХ СТАЛОГО РОЗВИТКУ”.

🔹З темою: “ПРИНЦИПИ ВИКОРИСТАННЯ ШТУЧНОГО ІНТЕЛЕКТУ В КРИМІНАЛЬНОМУ ПРАВІ” мав нагоду виступити Мисливий Володимир Андрійович, д.ю.н., професор, професор КІГАП.

🔹Окремої уваги заслуговує і виступ Попова Костянтина Леонідовича, к.ю.н., доцента, доцента КІГАП, який презентував результати дослідження щодо застосування статті 382 КК України, тема “КРИМІНАЛЬНО-ПРАВОВА ОХОРОНА ПРАВОСУДДЯ: ПРАВОЗАСТОСОВНА РЕАЛЬНІСТЬ”.

📚Ознайомитись з повною програмою круглого столу можна за посиланням.

Щиро дякуємо організаторам та учасникам за актуальні теми досліджень, представлені результати та продуктивні дискусії!