Право в епоху цифровізації: відбулось засідання гуртка!

📫23 листопада під керівництвом викладачів КІГАП Оксани Самчинської та Марії Куляші відбулось засідання гуртка “Право в епоху цифровізації”, участь у якому взяли близько двадцяти студентів різних факультетів КПІ ім.Ігоря Сікорського.

📌Реклама азартних ігор у мережі Інтернет – це право легального бізнесу, який сплачує податки, розповідати про себе чи маніпуляція почуттями цільвої аудиторії та перший крок до серйозної залежності?

🔹Саме про доцільність заборони такої реклами мали нагоду посперечатись у форматі дебатів учасники засідання.

📈Перемогу отримала команда опозиції, якій вдалося довести недоцільність повної заборони реклами азартних ігор.

📚Дякуємо за влучні аргументи, цікаві промови та грунтовні висновки.

📲До нових зустрічей на засіданнях гуртка наукового спрямування “Право в епоху цифровізації”!