Команда студентів-правників КПІ ім.Ігоря Сікорського – у топ-10 команд за результатами Всеукраїнського антикорупційного муткорту (3.0)!

🔹16–18 листопада 2023 року у Львові відбувся 3 Всеукраїнський антикорупційний муткорт (ВАМ 3.0), у якому змагалися 153 команди із закладів вищої освіти України.

🔹Упродовж трьох днів учасники та учасниці відвідували фахові тренінги від представників антикорупційних органів та судів, а також проводили обшуки й брали участь у судових засіданнях. Більше про етапи, з яких складався муткорт, та хто оцінював знання і навички студентів – читайте на сайті НАБУ https://nabu.gov.ua/news/vam-3.0/

🔹Раді повідомити, що команда студентів факультету соціології і права НТУУ КПІ ім. Ігоря Сікорського у складі Максименко Каріни, Железної Ольги та Андросович Кароліни увійшла в ТОП-10 команд ВАМ 3.0. та посіла сьоме місце за результатами фінальної частини змагань.  

👨‍🏫Тренер команди – старший викладач Кафедри ІГАП, к.ю.н. Євген Дехтярьов.

💙Пишаємося результатами наших студентів та бажаємо їм плідної праці та успіхів у майбутньому!

🔹Всеукраїнський антикорупційний муткорт організовано НАБУ, Національне агентство з питань запобігання корупції – НАЗК, Вищий антикорупційний суд, Спеціалізована антикорупційна прокуратура, УКУ за сприяння UNDP Ukraine / ПРООН в Україні у межах проєкту EU4Recovery за фінансової підтримки ЄС та за підтримки Антикорупційної ініціативи ЄС (EUACI), провідної антикорупційної програми в Україні, що фінансується ЄС, співфінансується і впроваджується МЗС Данії.

Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM