Світлана Бевз успішно завершила Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації

👩‍🏫Світлана Бевз, д.ю.н., професор, завідувач Кафедри ІГАП, успішно завершила Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації за програмою:

🔸”Інновації в забезпеченні якості викладання навчальних дисциплін адміністративно-правового блоку та здійнення галузевих фахових наукових досліджень у ЗВО в умовах воєнного стану” (6 кредитів ECTS, 180 годин)

🔹24 лютого 2022 року – день, який назавжди змінив життя України та всього цивілізованого світу. Вплив війни вкрай негативний: вона залишає свої сліди на окремій людині, на соціумі, на державі, і це вимагає нагального втручання та пояснення з боку фахівців задля надання теоретичних і практичних порад.

🔹Саме тому провідні українські й закордонні університети, наукові установи та громадські організації організували підвищення кваліфікації з метою тлумачення інновацій у забезпеченні якості викладання навчальних дисциплін адміністративно-правового блоку та здійснення галузевих фахових наукових досліджень у ЗВО в умовах воєнного стану.

💙Продовжуємо разом ставати кращими!