Міжнародні проекти

🟢У квітні 2024 року розпочалась серія міжнародних семінарів Environmental Law: Comparing Characteristics of Legal Regulation in the US and Ukraine» («Екологічне право: порівняльна характеристика правового регулювання у США та Україні»). Лекторка заходу – професорка Джессіка Сарновскі (штат Вашингтон, Округ Колумбія, США).

💚Тепла дружня атмосфера лише сприяє обговоренню складних та важливих тем сьогоднення, надалі в планах – ще чотири тематичних зустрічі.

23 жовтня, у понеділок, відбулась англомовна лекція професора Стенфорду Аллена С.Вейнара на тему: “Міжнародна гуманітарна війна (засоби та методи війни)”, до якої долучилось близько сорока викладачів та студентів університету. 

16 жовтня 2023 відбулась лекція Аллена С.Вейнера на тему: “Право, яке застосовується під час збройних конфліктів”.

Про спікера: Аллен Вейнер, директор Стенфордської програми з міжнародного та порівняльного права, Стенфордської гуманітарної програми, а також центру з міжнародних конфліктів і переговорів.

Протягом лекцї спікер доступно пояснив концепт “міжнародного права”, передумови його виникнення та співвідношення із національним правом держав.

Учасники мали нагоду дізнатись про  регламентації заборони на використання зброї, розширене тлумачення поняття “агресія”, а також “право на самозахист”, зокрема, але не виключно – у контексті нападу рф на Україну.

06 травня завершився міжнародний семінар  “Environmental Law” за участі професора Джессіки Сарновскі (Вашингтон, Округ Колумбія, США).

Організаторами семінару стали викладачі КІГАП – завідуюча кафедри, д.ю.н., професор С.І. Бевз, к.ю.н., доцент, доцент кафедри С.А. Подоляк та к.ю.н, доцент Є.О. Липницька. Ознайомитись з підсумками можна за посиланням.

В рамках реалізації глобального проекту «Global Legal Skills Virtual Workshop Series» нашою кафедрою розпочато серію онлайн заходів з залученням наших іноземних колег, науковців та практиків в галузі права.

Ознайомитись з підсумками лекцій, які проводились – можна за відповідними посиланнями:

🗓28 лютого ’23лекція  Ерін Макбрайд, тема: «Процедура та роль помилування в пропозиціях кримінальної реформи». 

🗓16 лютого ’23лекція Ерін Макбрайд, тема: «Політика охорони здоров’я в США та захист прав в сфері охорони здоров’я». 

🗓02 лютого ’23лекція Ерін Макбрайд, тема:  «Вступ до законодавчої та нормотворчої діяльності. Законодавча процедура США».

🗓26 січня ’23лекція Адама Стівенсона, тема: “Винесення вироку у США”.

🗓21 січня ’23лекція Адама Стівенсона, тема: «Четверта поправка Сполучених Штатів. Заборона необґрунтованих обшуків і затримань».

🗓13 грудня ’22лекція Десмонда Ву, тема: “Конституція США та Біль про права”.

🗓07 грудня ’22лекція Джона Торнтона, тема: «Складання договорів за законодавством США: особливості застосування юридичної термінології США. Частина 2».

🗓14 листопада ’22лекція Ендрю Тернера, тема: «Проблемні питання та спеціальні методи розробки договорів».

Протягом червня-серпня, д.ю.н., професор, завідувач Кафедри Світлана Бевз, к.ю.н., доцент, доцент Кафедри Світлана Подоляк, викладачі Кафедрі Ірина Кудерська та Марія Куляша взяли участь в серії міжнародних онлайн воркшопів “Global Legal Skills Virtual Workshop Series” за підтримки USAID «Справедливість для всіх».

За результатами роботи в рамках цих заходів, нашим студентам надано можливість безкоштовно опановувати юридичну англійську, яка є невід’ємною складовою успішного правника сьогодні.

Представники від кафедри  інформаційного, господарського та адміністративного права д.ю.н., д.т.н. Баранов Олександр Андрійович,  к.ю.н. Дубняк Марія Вікторівна за участі  к.ю.н. Головко Ольги Михайлівни реалізують міжнародний освітній проект European Integration: legislation and the IoT» («Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей») у межах напряму Жан Моне «Модуль» програми «Erasmus+» №620017-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE  (спільний проект КПІ ім. Ігоря Сікорського, Еразмус+ Жан Моне Фонду та Виконавчого агентства з питань освіти, аудіовізуальної діяльності та культури за підтримки ЄС)». Термін дії Проекту 06.11.2020 р.  – 05.11.2023 р

28 вересня 2022 року відбулось урочисте привітання партнерів меморандуму КПІ ім. Ігоря Сікорського та Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка, щодо співпраці та співробітництва у рамках міжнародного проекту Еразмус+ Жан Моне № 620017-EPP-1-2020-1-UA-EPPJMO-MODULE “Європейська інтеграція: законодавство та Інтернет речей”.

Вже другий рік поспіль професор кафедри Олександр Баранов та старший викладач Марія Дубняк, спільно з старшим викладачем кафедри інтелектуальної власності та приватного права Ольгою Головко здійснюють просвітницьку місію викладаючи курс “Євроінтеграція,законодавство та Інтернет речей” у межах міжнародного проекту Еразмус +.

Цього року було укладено меморандум, та відбувся перший набір курсантів Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка.

На відкритті заходу команда проекту, привітала майбутніх курсантів, розказали про методологію опанування курсу, ознайомила з принципами і цінностями навчання:

 • інтерактивна лекція
 • інтерактивне спілкування
 • інтерактивне навчання
 • інтерактивна дискусія.

Важливою є технологія “активного слухання”, а не “пасивного конспектування”.

Головний принцип навчання: “Якщо зрозумів – то запам’ятав!”

Від КПІ ім. Ігоря Сікорського з вітальним словом виступили:

 • Проректор з навчальної роботи Анатолій Мельниченко;
 • Декан факультету соціології і права Олена Акімова;
 • Завідувач кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права Світлана Бевз.

Від Луганського державного університету внутрішніх справ імені Е.О.Дідоренка слова підтримки та натхнення висловили:

 • Перший проректор Микола Карчевський;
 • Начальник факультету Володимир Бондар.

Анонс: NOBEL INTERNSHIP PROGRAM

Nobel Internship Program це унікальна лідерська програма для підлітків і молоді віком 15-17 років та 18 і більше, що об’єднує творчих і цілеспрямованих молодих людей з різних країн світу, дозволяє здобути неоціненний досвід роботи в міжнародній команді й опанувати життєво важливі навички для успішного майбутнього!

Чому корисно стати стажером Nobel Internship Program?

Старшокласникам 15-17 років, щоб:

 • здобути знання, яких не вчать у школі
 • збагнути, яку майбутню професію обрати
 • підвищити рівень розмовної англійської
 • знайти нових друзів по всьому світу
 • веселитись, попри карантин

Студентам від 18+, щоб:

 • отримати крутий досвід роботи
 • здобути знання, необхідні у житті
 • підвищити рівень розмовної англійської
 • розвинути soft, hard та leadership skills
 • подружитися з інтернами з усього світу

Всім, хто хоче прокачати лідерські навички, щоб:

 • опанувати необхідні soft skills
 • спробувати себе у ролі лідера
 • отримати досвід у новій digital сфері
 • підвищити рівень розмовної англійської
 • почати займатися саморозвитком

Дедлайн подачі заявок: 30 січня, а старт програми вже 05 лютого!

Зверніть увагу, що кількість місць обмежена, тому ми рекомендуємо реєструватися заздалегідь!

ДЕТАЛЬНІШЕ ПРО ПРОГРАМУ ТА ПРОЦЕДУРУ РЕЄСТРАЦІЇ ЗА ПОСИЛАННЯМ: https://nobelexplorers.today/#registration

Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM