Міжнародне партнерство

На початку травня, відбувся академічний візит Світлани Бевз, д.ю.н., професора, завідуючої КІГАП до Стенфордської школи права, читайте детальніше.

01 травня ’23 Світлана Бевз, д.ю.н., професор, завідуюча КІГАП відвідала юридичні клініки університетів США – Berkeley Law Clinical Program та US Hasting Law: як це було.

27-30 квітня ’23 Світлана Бевз, д.ю.н., професор, завідувач КІГАП взяла участь у конференції з клінічної юридичної освіти “Hope as a Discipline”, Сан-Франциско, штат Каліфорнія (США).

21 квітня ’23 відбулась чергова зустріч викладачів КІГАП з представниками Школи права Стенфордського університету (США) задля обговорення напрямків майбутньої співпраці. Детальніше – за посиланням.

07 квітня ’23 Світлана Бевз, д.ю.н., професор, завідувач КІГАП, Ельвіра Тітко, д.ю.н., професор КІГАП та Світлана Подоляк, к.ю.н., доцент, доцент КІГАП разом з іншими представниками ФСП мали чудову нагоду обговорити можливі напрямки майбутньої співпраці та попередньо домовились про гостьову лекцію Еріка Дженсона, викладача Стенфордського Університету (США) у осінньому семестрі 2023 / 2024 навчального року!

06 квітня ’23 д.ю.н., професор, завідувач КІГАП Світлана Бевз та к.ю.н., доцент, доцент КІГАП Світлана Подоляк зустрілись в онлайн-форматі з професором Люблінського Католицького Університету Іоана Павла ІІ Делайном Свенсоном.

Метою зустрічі стала взаємна зацікавленість сторін у продовженні співпраці, розвитку освітнього й інноваційного потенціалу студентської молоді та представників наукової спільноти. Нагадуємо, що 22 березня професор Д.Свенсон проводив відкриту лекцію для студентів ФСП, в рамках якої поділився власним досвідом захисту прав людини в ЄСПЛ.

03 березня ’23, з метою налагодження партнерства, завідуюча КІГАП, д.ю.н., професор Світлана Бевз та викладач КІГАП, к.ю.н. Ірина Кудерська взяли участь в  онлайн-зустрічі з Директором Стенфордської програми з міжнародного та порівняльного права Алленом С. Вайнером.  Зустріч відбулась за підтримки в.о. декана ФСП Олени Акімової, заступника декана Анни Іщенко та юридичного радника USAID Артема Шаіпова. 

 Сподіваємося на довготривале та плідне партнерство з Стенфордським університетом та нові можливості для наших студентів та викладачів!

Студенти та викладачі кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права КПІ ім. Ігоря Сікорського беруть участь в програмах міжнародних обмінів у межах укладених університетом договорів із зарубіжними партнерами, зокрема в програмі ERASMUS+.

Кафедрою реалізовано міжнародну співпрацю у формі проведення міжнародних конференцій із Вроцлавським економічним університетом (Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu) (м. Вроцлав, Польща), професор Тадеуш Кочовскі, керівник кафедри господарського права Вроцлавського економічного університету (Prof. Tadeusz Kocowski, the head of Deprtment of Economic Law of the Wroclaw University of  Economics) включений до складу редколегії Вісника НТУУ “КПІ” Політологія. Соціологія. Право.

Також організована співпраця з Варшавським університетом (Uniwersytet Warszawski) (м.Варшава, Республіка Польща). Вчені університету беруть участь у наукових конференціях факультету. Професор Варшавського університету, керівник аспірантських програм Яцек Вірчинські (Prof. UW Dr. Hab. Jasek Wierciński, Director of PhD Studies Program, University of Warsaw) включений до складу редколегії Вісника НТУУ “КПІ” Політологія. Соціологія. Право. Перший проректор Вищої торгової школи в Радомі Є.Ясюк (м. Радом. Республіка Польща) включена до складу редколегії Вісника НТУУ “КПІ” Політологія. Соціологія. Право.

У червні 2021 року за програмою академічного обміну в рамках проєкту ERASMUS+ в гості завітала Lucía Aragüez Valenzuela, викладачка Університету Магали (Іспанія). Lucía Aragüez Valenzuela провела ряд лекцій для викладачів та студентів ФСП, а також було проведено перемовини про подальшу співпрацю наших університетів.

А вже восени цього ж року Lucía Aragüez Valenzuela взяла участь у ювілейній, десятій Міжнародній науково-практичній конференції “Правове регулювання суспільних відносин в умовах сталого розвитку”, організованій Кафедрою, виступивши з доповіддю.

Address
304 North Cardinal St.
Dorchester Center, MA 02124

Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM