Стажування для молодих юристів у Robinson Patman

Кафедра інформаційного, господарського та адміністративного права факультету соціології і права КПІ ім. Ігоря Сікорського та Адвокатське об’єднання «Юридична Фірма «Робінсон Патман» запрошує молодих юристів – студентів 3-4 курсів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, другого (магістерського) рівня вищої освіти та випускників на стажування, з подальшим працевлаштуванням.

Ми пропонуємо можливість попрацювати в команді, отримати ґрунтовний професійний досвід, практику англійської мови, завести нові знайомства, набути навичок публічних виступів і проектної роботи.

Етапи відбору та строки

•  Подача заявок: 20 – 26 березня 2023.Свої резюме та мотиваційні листи направляйте через портал вакансій на нашому веб-сайті: www.patman.law, або на електронну адресу info@patman.law.
  •  Виконання практичного завдання: 27 – 31 березня 2023.
    Після опрацювання заявок рекрутером кандидати отримають на свою електронну поштупрактичне завдання, із зазначенням строків та вимог до виконання.
  •  Співбесіди (онлайн або оффлайн): 3 – 7 квітня 2023.У разі успішного виконання практичного завдання з кандидатом зв’яжеться потенційний ментор для проведення співбесіди. Співбесіда проводиться для оцінки компетенцій, тож кандидати мають бути готові розповісти про свій досвід, продемонструвати розуміння юридичного бізнесу, показати свої професійні та особисті якості. За підсумками співбесіди будуть визначені переможці відбору для проходження стажування. Про рішення ми повідомимо у максимально короткий строк після співбесіди.
  •  Стажування (оффлайн): травень 2023 (остаточно дати будуть визначені після проходження співбесід, з урахуванням графіків стажерів).Кожен стажер працюватиме під керівництвом ментора за обраною юридичною спеціалізацією (готуватиме проєкти консультацій, юридичних документів, пошук судової практики тощо), а також виконуватиме поточні завдання з інших галузей права.
  •  Працевлаштування – за результатами стажування буде прийняте рішення про працевлаштування.

Від кандидатів на стажування очікуємо, що ви:

🔷  є студентом/студенткою старших курсів або випускником

🔷 маєте відмінні навички юридичного письма

🔷  вільно володієте англійською та українською мовами

🔷  маєте заповзяття, наполегливість, енергійність, високу відповідальність, уважність до деталей, відмінні аналітичні та комунікативні навички, бажаєте вчитися та розібратися в юриспруденції на практиці.