Щирі вітання Самчинській Оксані, аспірантці КІГАП, з призначенням стипендії Кабміну!

🔹Відповідно до Розпорядження Кабінету Міністрів України від 18 квітня 2023 р. № 322-р, призначено академічну стипендію Кабінету Міністрів України аспірантці КІГАП Самчинській Оксані Андріївні, науковий керівник – д.ю.н., професор, завідувач КІГАП Бевз Світлана Іванівна.

🔹Самчинська О.А. є аспіранткою другого року навчання та викладачем Кафедри. Сфера її наукових інтересів є надзвичайно актуальною – інформаційна безпека, правовий захист людини від інформаційного впливу в сучасних умовах, правове регулювання рекламної діяльності та PR.

Детальніше – за посиланням: https://kigap.kpi.ua/…/samchynska-oksana-andriyivna/

🔹Дана стипендія щорічно призначається студентам та аспірантам за високу академічну успішність та активну наукову діяльність.

💙Пишаємось, і бажаємо наснаги у досягненні нових вершин – наукових, професійних і,звісно, особистих:)