Студенти КІГАП здобули перемогу у ХХІ Всеукраїнських змаганнях з господарського права та процесу імені С.З. Михайліна!

⚖️ Завершилися ХХІ Всеукраїнські змагання з господарського права та процесу імені С.З. Михайліна, організовані юридичним факультетом ДонНУ ім.Василя Стуса. Незважаючи на онлайн формат, змагання виявилися цікавими, насиченими, динамічними. Всі учасники змагань, судді та організатори отримали максимум драйву та задоволення!

Члени суддівської колегії, до якої входили судді Господарський суд Вінницької області , Господарського суду Івано-Франківської області , практикуючі адвокати, юристи, високо оцінили професійний рівень здобувачів, командну роботу, здорову конкуренцію між командами.

Найбільшу кількість балів за результатами оцінювання усних виступів у фінальному-онлайн етапі отримали команди:

🥇1 місце команда “Вітер юриспруденції” (Савченко Микола Олександрович та Максименко Каріна Василівна), тренери команди – Сидоренко Вікторія Володимирівна, к.ю.н., доцент КІГАП та Дяковський Олександр Сергійович, к.ю.н., ст.викладач.

🥈2 місце команда “In medias res” (Лалудов Владислав Олегович та Домникова Валерія Олексіївна)

🥉3 місце команда “Better call Femida ” (Марценюк Анастасія Ігорівна та Крамар Дар’я Олександрівна)