Академічний візит Світлани Бевз до юридичних клінік американських університетів

⚖️Нещодавно, 01 травня, д.ю.н., професор, завідуюча КІГАП Світлана Бевз відвідала юридичні клініки університетів США – Berkeley Law Clinical Program та US Hasting Law.

🔸В рамках академічного візиту, Світлана Іванівна мала нагоду ознайомитись з особливостями роботи юридичних клінік, які не лише виконують основні – навчальну та соціальну – функції, а і є справжніми “точками тяжіння” для студентів-правників цих університетів.

🔸Цікаво, що, наприклад, клініка у Каліфорнійському університеті (Берклі) включає цілих 14 структурних підрозділів, серед яких – клініка, присвячена питанням смертної кари, клініка з адвокації політик, юридичний супровід страртапів та підрозділ екологічного права.

📲Детальніше про інституції можна ознайомитись за посиланням.

💛Обмінюємось найкращими практиками задля їх подальшого втілення та посилюємо міжнародну співпрацю.