Успішний захист виробничої практики магістрами груп СП-22мп та СПз22мп

Здобувачі 2 курсу другого (магістерського) рівня вищої освіти 15 січня 2024 р. успішно захистили звіти про виробничу практику перед комісією кафедри у складі професора Мисливого В. А., доцента Лук’янчикова Б. Є., доцента Попова К. Л., ст. викладача Солончук І. В.

Бази для проходження виробничої практики, запропоновані стейкхолдерами кафедри:  Адвокатське об’єднання «Barristers», Лівобережний київський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги, Господарський суд Київської області, Юридичне управління КПІ ім. Ігоря Сікорського.

Виробнича практика є обов’язковою ланкою практичної підготовки здобувачів вищої освіти  другого (магістерського) рівня вищої освіти. Під час виробничої практики поглиблюються, закріплюються та удосконалюються теоретичні знання із засвоєних дисциплін навчального плану шляхом їх практичного застосування.

Наші студенти отримали позитивні відгуки від керівників баз практик щодо рівня теоретичної та практичної підготовки. А окремі студенти вже мають постійне місце роботи за запрошенням керівництва бази виробничої практики.