The International Court of Justice is now in session! Команда КПІ ім.Ігоря Сікорського вперше взяла участь у Jessup Ukraine

🔹02-04 лютого 2024 року в Київській школі економіки відбувся 28 національний раунд змагань із міжнародного публічного права – Jessup Ukraine – Джессап Україна.

🔹Команда студенток третього курсу спеціальності 081 Право у складі Андросович Кароліни та Дудченко Софії – вперше в історії КПІ ім.Ігоря Сікорського – взяли активну участь у змаганнях, гідно представивши університет.

🥳Стратегічним партнером проведення 28-го Національного раунду Jessup Ukraine виступила юридична компанія AVELLUM, яка присвоїла команді почесне звання – «Новачки-2024»

👩‍🏫Тренером команди виступила доцентка Кафедри ІГАП Людмила Рудник.

💙Щира подяка американським партнерам – Daniel Edelson та Stephen Horowitz, а також викладачам КІГАП Світлані Подоляк, Костянтину Попову, а також аспірантці кафедри Ангеліні Гвасалії за допомогу у якісній підготовці команди.

🔹Щорічні модельні судові засідання є чудовою можливістю та викликом, щоб перевірити рівень своїх знань англійської мови та міжнародного права. Члени команди чудово справилися із даною місією.