Чудові можливості для професійного розвитку для студентів ОП “Господарське та адміністративне право і процес”!

➡️Наближчим часом – розповімо детальніше про можливості для професійного та особистого розвитку, які очікують студентів освітньо-професійної програми “Господарське та адміністративне право і процес”.

📚Наприклад, минулоріч влітку магістри-випускники Олександр Півень та Ірина Полякова пройшли англомовне стажування у правничій клініці Small Business Legal Clinic in Lewis & Clark Law School під керівництвом клінічної професорки з права Susan Trump Felstiner, їх відгуки можна переглянути за посиланням.

😎 Наразі – тривають плідні перемовини щодо нових закордонних англомовних онлайн-стажувань.