ОПП Право – перший (бакалаврський) рівень

Згідно з Наказом МОН №643 та №644 від 20.07.2022 року, затверджено новий стандарти вищої освіти зі спеціальності 081 Право, які вводяться в дію з 2022/2023 навчального року.

Тому запрошуємо усіх зацікавлених до вдосконалення та внесення змін до освітньо-професійної програми “Право” на 2022/2023 н.р.

Освітньо-професійна програма першого (бакалаврського) рівня вищої освіти “Право” на 2022/2023 н.р.

Дедлайн: 29 серпня 2022

КОНТАКТИ ДЛЯ НАДАННЯ ПРОПОЗИЦІЙ:

Кандидат юридичних наук, ст.викладач Кафедри інтелектуальної власності та приватного права Пряміцин В.Ю.slavayurievich@gmail.com

2021-2022 н.р.

В рамках проведення громадського обговорення всі охочі мали можливість надати зауваження чи пропозиції щодо вдосконалення освітньо-професійних програм підготовки здобувачів вищої освіти.

Наразі, громадське обговорення завершено!

Результати громадського обговорення освітньо-професійної програми для першого (бакалаврського) рівня вищої освіти

Оцінку та пропозиції висловили:

Інна Тецька (адвокат Адвокатського об’єднання «Баристерс»)

Олена Стовба (випускниця ФСП)

Дмитро Письменний (професор кафедри кримінального процесу Національної академії внутрішніх справ)

Також за результатами розгляду освітньої програми Антимонопольним комітетом України визначено, що її зміст в цілому відповідає тенденціям розвитку правничої професії та її запитам.

Нам важливо чути студентство та правничу спільноту!

КОНТАКТИ:

Кандидат юридичних наук, доцент Кафедри інформаційного, господарського та адміністративного права Попов К.Л. popovkost@bigmir.net – щодо освітньо-професійної програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти “Право”.

ОСВІТНЬО – ПРОФЕСІЙНА ПРОГРАМА ДЛЯ ПЕРШОГО (БАКАЛАВРСЬКОГО) РІВНЯ ВИЩОЇ ОСВІТИ 2021