Студентський гурток “Право в епоху цифровізації”

🔹Черговий раз людство переконується, що інформація – теж зброя, а інформаційна політика держави під час війни – важливий чинник, що наближає перемогу.

🔹Реалізація інформаційних прав людини в умовах постіндустріального суспільства, національна політика у сфері забезпечення інформаційної безпеки та дослідження таких феноменів як «дезінформація», «деструктивна пропаганда», «інформаційне насильство» та «маніпуляція» – все це, і не тільки, ви матимете нагоду поглиблено дослідити на засіданнях гуртка під керівництвом Оксани Самчинської та Марії Куляші, викладачів КІГАП.

🔹Щоб стати учасником гуртка – заповніть коротку анкету https://forms.gle/SPQ979kqwHAtT3A6A та очікуйте зустрічі у дистанційному форматі вже найближчим часом!

Студентський гурток “Право в епоху цифровізації” почав свою діяльність 27.05.2020, керівники гуртка: викладачі КІГАП Оксана Самчинська та Марія Куляша

Положення про студентський гурток наукового спрямування “Право в епоху цифровізації”

План роботи гуртка наукового спрямування «Право в епоху цифровізації» факультету соціології і права на І семестр 2023/2024 н.р.

Основною метою діяльності гуртка є:

• забезпечення сприятливих умов для всебічного розвитку студентів;
  • ознайомлення з особливостями розвитку та проблемними питаннями різних галузей права та інформаційної безпеки в цифрову епоху;
  • спрямування діяльності на підготовку студентів до самостійної науково-дослідної роботи, участі у науково-практичних конференціях, круглих столах та конкурсах.

Е-mail для зв’язку: samchynska.kpi@gmail.com

Звіт про роботу гуртка наукового спрямування “Право в епоху цифрофізації” за другий семестр 2022-2023 н.р.

Додаток до звіту про роботу гуртка наукового спрямування “Право в епоху цифрофізації” за другий семестр 2022-2023 н.р.

Звіт про роботу гуртка наукового спрямування “Право в епоху цифровізації” за другий семестр 2021-2022 н.р.

Звіт про роботу наукового гуртка “Право в епоху цифрофізації” за перший семестр 2021 – 2022 н.р.